DOM
na
SPRZEDAŻ
595 000 PLN
4 685,04 PLN/m2
DZIEĆMIARKI
Opis
Szukasz spokoju wsi, ale blisko energii miasta.
Szukasz wiejskiego domu o tradycyjnej bryle, a nie deweloperskiej sztampy.
Szukasz prawdziwego, starego lasu, a nie plantacji sosenek.
Szukasz jeziora – czystego i z plażą przy domu.

Znalazłeś Osadę Lednicką, położoną nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna.

Oferowany do sprzedaży jest dom nr 14 w cenie 595 tys. zł o powierzchni 127 m2, położony na działce 519 m2.

Na parterze domu znajduje się salon z aneksem kuchennym (44.86 m2), pokój gościnny/gabinet (10,08 m2), łazienka (3.76 m2) oraz kotłownia (5.87 m2). Z salonu wyjście na taras (ok. 8 m2) i ogród.
Piętro natomiast składa się z 3 sypialni (20,40 m2, 9,80 m2 oraz 8,06 m2) oraz łazienki (5.80 m2).

Dom oferowany w stanie deweloperskim, wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów (np. cegła Porotherm, dachówka cementowa Creaton, trzyszybowe okna Variant, drzwi wejściowe marki Hormann).
Przed domem 1 miejsce parkingowe, istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca, a także wiaty z magazynkiem.

Dostępne media: P, W, Szambo (kanalizacja budowana przez gminę, dostępna w ciągu 1-2 lat)
Ogrzewanie wydajnym kotłem na pellet (marki Tekla).

Okna PCV, ze stylowymi okiennicami na parterze.

Wystawa budynku wschód-zachód, ogród od strony zachodniej. W pobliżu właśnie otwarta supernowoczesna szkoła podstawowa, wiele sklepów, restauracji, atrakcji przyrodniczych (stadnina) i historycznych.

Szczegółowy plan domu oraz jego usytuowanie na osiedlu znajduje się w karcie lokalu w galerii. Dom jest w trakcie budowy, dostępny w lipcu 2022r.

Dojazd do Poznania to zaledwie 35 minut.
Dla osób związanych zawodowo ze wschodnią częścią miasta Osada to realna alternatywa do zamieszkania, o wielkich walorach zarówno przyrodniczych, jak i finansowych. Jest też ciekawą propozycją jako dom wypoczynkowy.

Dojazd do Gniezna zajmuje 10 minut.
Dla Gnieźnian Osada Lednicka to połączenie marzeń o wiejskim domu w lesie, nad jeziorem, z szybkim dojazdem do pracy i szkoły. Dzięki trasie ekspresowej S5 (węzeł Gniezno Południe) i Poznańskiej Kolei Metropolitalnej (przystanek Lednogóra), aż 10% mieszkańców okolic Gniezna dojeżdża do pracy do Poznania!

OSADA LEDNICKA
Projekt osiedla to efekt fascynacji regionalną architekturą Wielkopolski, pięknie prezentowanej w niedalekim Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach. Deweloper czerpał z tradycji domów podcieniowych, architektury Pałuk, okolic Gniezna i Wolsztyna. Dom ma charakterystyczną, przysadzistą sylwetkę, swych mieszkańców wita nisko schodzącym dachem, drewnianymi podcieniami, okiennicami i wykończonym drewnem poddaszem. To dom, który niczego nie udaje, bo od wieków pięknie wpisuje się w tutejszy krajobraz.

Pierwszy etap budowy to zespół 7 domów dwulokalowych, o powierzchni 127 lub 100 m2. Każdy z nich jest położony na działce o powierzchni około 1000 m2 (do każdego lokalu przynależy ok. 500 m2). Z domów otwiera się widok na las lub jezioro. Z działek można pieszą ścieżką zejść bezpośrednio do nowo urządzanej plaży.

Osada Lednicka położona jest w tzw. Bieszczadach Kłeckich, w północnym fragmencie Lednickiego Parku Krajobrazowego. Wiejskie domy powstają nad brzegiem kryształowo czystego, śródleśnego jeziora Linie. Na jego brzegu, na działce należącej do osiedla, powstaje plaża. Brzegiem jeziora przechodzi oznaczona ścieżka przyrodnicza, która zaprasza do spacerów wśród okolicznych wzgórz, jezior i lasów, licznych pomników przyrody i historii.

Więcej informacji o tym i innych domach Osady Lednickiej znajdziesz na dedykowanej witrynie internetowej (OSADALEDNICKA(.)PL). Zapraszam też do obejrzenia załączonego filmu prezentującego walory tej fantastycznej lokalizacji.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233
Szczegóły oferty

Cena595 000 PLN

Cena za m24 685,04 PLN

Powierzchnia127 m2

Powierzchnia działki519 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi5

Liczba pięter2

Stan budynkuStan deweloperski