Dziećmiarki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
625 000 PLN
Cena za m2
4 685,04 PLN
Powierzchnia
127 m2
Powierzchnia działki
457 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Pół bliźniaka
Rok budowy
2022
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
Przy budynku
Numer oferty
806/6030/ODS
Dom Sprzedaż Dziećmiarki

Opis nieruchomości

Szukasz spokoju wsi, ale blisko energii miasta.
Szukasz wiejskiego domu o tradycyjnej bryle, a nie deweloperskiej sztampy.
Szukasz prawdziwego, starego lasu, a nie plantacji sosenek.
Szukasz jeziora – czystego i z plażą przy domu.

Znalazłeś Osadę Lednicką, położoną nad wysoką skarpą śródleśnego jeziora Linie, w Lednickim Parku Krajobrazowym, w sąsiedztwie Poznania i Gniezna.

Oferowany do sprzedaży (obecnie zarezerwowany) jest dom nr 8 w cenie 625 tys. zł o powierzchni 127 m2, położony na działce 457 m2. Dom jest gotowy do odbioru w stanie deweloperskim.

Na parterze domu znajduje się salon z aneksem kuchennym (44.86 m2), pokój gościnny/gabinet (10,08 m2), łazienka (3.76 m2) oraz kotłownia (5.87 m2). Z salonu wyjście na taras (ok. 8 m2) i ogród.
Piętro natomiast składa się z 3 sypialni (20,40 m2, 9,80 m2 oraz 8,06 m2) oraz łazienki (5.80 m2).

Dom oferowany w stanie deweloperskim, wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów (np. dachówka cementowa Creaton lub odpowiednik, trzyszybowe okna, drzwi wejściowe antywłamaniowe).
Przed domem 1 miejsce parkingowe, istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca, a także wiaty z magazynkiem.

Dostępne media: P, W, kanalizacja
Ogrzewanie wydajnym kotłem na pellet (marki Tekla).

Okna PCV, ze stylowymi okiennicami na parterze.

Wystawa budynku wschód-zachód, ogród od strony zachodniej. W pobliżu właśnie otwarta supernowoczesna szkoła podstawowa, wiele sklepów, restauracji, atrakcji przyrodniczych (stadnina) i historycznych.

Szczegółowy plan domu oraz jego usytuowanie na osiedlu znajduje się w karcie lokalu w galerii. 

Dojazd do Poznania to zaledwie 35 minut.
Dla osób związanych zawodowo ze wschodnią częścią miasta Osada to realna alternatywa do zamieszkania, o wielkich walorach zarówno przyrodniczych, jak i finansowych. Jest też ciekawą propozycją jako dom wypoczynkowy.

Dojazd do Gniezna zajmuje 10 minut.
Dla Gnieźnian Osada Lednicka to połączenie marzeń o wiejskim domu w lesie, nad jeziorem, z szybkim dojazdem do pracy i szkoły. Dzięki trasie ekspresowej S5 (węzeł Gniezno Południe) i Poznańskiej Kolei Metropolitalnej (przystanek Lednogóra), aż 10% mieszkańców okolic Gniezna dojeżdża do pracy do Poznania!

OSADA LEDNICKA
Projekt osiedla to efekt fascynacji regionalną architekturą Wielkopolski, pięknie prezentowanej w niedalekim Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach. Deweloper czerpał z tradycji domów podcieniowych, architektury Pałuk, okolic Gniezna i Wolsztyna. Dom ma charakterystyczną, przysadzistą sylwetkę, swych mieszkańców wita nisko schodzącym dachem, drewnianymi podcieniami, okiennicami i wykończonym drewnem poddaszem. To dom, który niczego nie udaje, bo od wieków pięknie wpisuje się w tutejszy krajobraz.

Osada Lednicka to zespół 5 domów dwulokalowych, o powierzchni 127 lub 100 m2. Każdy z nich jest położony na działce o powierzchni około 1000 m2 (do każdego lokalu przynależy ok. 500 m2). Z domów otwiera się widok na las lub jezioro. Z działek można pieszą ścieżką zejść bezpośrednio do nowo urządzanej plaży.

Osada Lednicka położona jest w tzw. Bieszczadach Kłeckich, w północnym fragmencie Lednickiego Parku Krajobrazowego. Wiejskie domy powstają nad brzegiem kryształowo czystego, śródleśnego jeziora Linie. Na jego brzegu, na działce należącej do osiedla, powstaje plaża. Brzegiem jeziora przechodzi oznaczona ścieżka przyrodnicza, która zaprasza do spacerów wśród okolicznych wzgórz, jezior i lasów, licznych pomników przyrody i historii.

Więcej informacji o tym i innych domach Osady Lednickiej znajdziesz na dedykowanej witrynie internetowej (OSADALEDNICKA(.)PL). Zapraszam też do obejrzenia załączonego filmu prezentującego walory tej fantastycznej lokalizacji.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233


Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Drewniane
 • Dostępne w okolicy: Żłobek, Przedszkole, Sklep, Jezioro, Szkoła, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autostrada
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Paliwa stałe
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Ekologiczne

Kontakt

Mirek Jasiak

Mirek Jasiak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Telefon:
+48 603 91 94 83
E-mail:
m.jasiak@easy-home.pl
Numer licencji:
23233

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Agencja Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Agencja Nieruchomości Maciej Karwowski z siedzibą w Poznaniu, 61-885, ul. Półwiejska 9/8, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00. … czytaj więcej