Puszczykowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
569 000 PLN
Cena za m2
568,43 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-12-22
Numer oferty
301/6030/OGS

Opis nieruchomości

Polecam do kupna atrakcyjną, świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Puszczykowie.

Działka o powierzchni 1001 m2 (proporcje 25/40 m), teren płaski, kształt jak na załączonej wizualizacji. Właściciele planowali budowę domu jednorodzinnego i rozpoczęli już kompletowanie dokumentów. W załączeniu poglądowo wizualizacja wybranego uprzednio projektu, na który wydana była zgoda.

Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego Rady Miejskiej w Puszczykowie z dn. 21.05.2013r., oznaczona jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (symbol 2MN).
Wszystkie media – prąd (skrzynka już na działce), woda i kanalizacja w drodze (istnieje już pełen projekt sieci przyłączeniowej ze wszystkimi zgodami). Gaz i światłowód również w drodze. Dojazd do działki drogą gruntową.

Działka położona jest w pobliżu działek z nowymi domami jednorodzinnymi, około 300 m od rzeki Warty, bardzo blisko centrum zarówno Puszczykowa, jak i Mosiny. Po sąsiedzku piękny las z licznymi ścieżkami. Idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych i uprawiania sportów. W pobliżu również szpital oraz przystań wodna Puszczykowo – Niwka. 

Działkę można traktować jako wspaniałe miejsce do zamieszkania lub jako inwestycję, która ze względu na unikatowe walory otoczenia będzie szybko zyskiwać na wartości.

Zainteresowanym podeślę pełną treść MPZP.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las, Szkoła, Szpital, Przystań, Zabudowa niska

Kontakt

Mirek Jasiak

Mirek Jasiak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Telefon:
+48 603 91 94 83
E-mail:
m.jasiak@easy-home.pl
Numer licencji:
23233

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Agencja Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Agencja Nieruchomości Maciej Karwowski z siedzibą w Poznaniu, 61-885, ul. Półwiejska 9/8, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00. … czytaj więcej