Dziećmiarki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Cena za m2
169,78 PLN
Powierzchnia działki
589 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
278/6030/OGS
Działka Sprzedaż Dziećmiarki

Opis nieruchomości

Na sprzedaż uzbrojona działka nad jeziorem! W cenie także udział w drugiej, dużej działce (pow. 6.400 m2) sąsiadującej z jeziorem Linie, zagospodarowanej ścieżkami, plażą i wiatą, a także udział w drodze wewnętrznej.

W MPZP działka jest oznaczona jako usługowa:
a) zabudowa usługowa - jeden budynek w ramach jednostki U; usługi nieuciążliwe takie jak małe punkty
gastronomiczne, handlowe itp. wraz z urządzeniami towarzyszącymi;
b) przeznaczenie dopuszczalne – w ramach budynku usługowego dopuszcza się usytuowanie jednegolokalu mieszkalnego oraz miejsc garażowych sytuowanych w kubaturze budynku ; sieci i urządzeniazwiązane z funkcjonowaniem lokalnych systemów infrastruktury technicznej lub telekomunikacyjnej,elementy małej architektury

Podana cena zawiera 23% VAT, a więc istnieje możliwość odliczenia przy zakupie na firmę.

Działka położona jest w Lednickim Parku Krajobrazowym, w Osadzie Lednickiej. W otoczeniu znajdują się jednorodzinne domy utrzymane w jednolitym stylu rustykalnym, wielkopolskim – wykończone drewnem, z podcieniami, co tworzy urokliwy klimat tradycyjnej wsi. Jezioro jest otoczone starym, mieszanym lasem. Dookoła jeziora biegnie ścieżka przyrodnicza. Jest to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe lub spacery piesze wśród jezior, lasów i wzgórz. Zejście do plaży nad jeziorem to tylko 170 m spaceru w dół, utwardzoną ścieżką.
 
Dojazd odbywa się drogą asfaltową bardzo dobrej jakości. Uzbrojenie: prąd, woda, w najbliższym czasie kanalizacja. Sąsiednie domy mają zainstalowane piece na pellet, co jest rozwiązaniem ekonomicznym (wygoda i koszty podobne jak przy gazie) i ekologicznym. Miejscowy plan pozwala na wybudowanie nawet do 220 m2 domu (lub mniejszy).

Dojazd do Poznania (Śródka): 35 min. Do Gniezna: 10 min. Na miejscu niewielki sklep. Pozostałe usługi: Kłecko, 6 km.

Działka nad jeziorem, ze współwłasnością prywatnej plaży, to absolutny unikat! Można ją traktować jako własne, wymarzone "miejsce na ziemi", lub jako inwestycję, która ze względu na unikatowe walory otoczenia będzie szybko zyskiwać na wartości.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Jezioro, Sklep, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Mirek Jasiak

Mirek Jasiak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Telefon:
+48 603 91 94 83
E-mail:
m.jasiak@easy-home.pl
Numer licencji:
23233

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Agencja Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Agencja Nieruchomości Maciej Karwowski z siedzibą w Poznaniu, 61-885, ul. Półwiejska 9/8, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00. … czytaj więcej