Tulce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 299 PLN
Cena za m2
58,32 PLN
Powierzchnia
60 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
20
Kaucja
3300
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
EVOLUTION TRADE CENTER
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2020
Dostępne od
2021-02-15
Numer oferty
259/6030/OLW

Opis nieruchomości

Nowy lokal handlowo usługowy 60 m2 wysoki standard.

Lokal handlowo usługowy w nowo wybudowanym obiekcie o standardzie A+ w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Tulce przy ul. Dębowej 1.
Lokal gotowy do wynajęcia, z wieloma oknami od strony południowej i podwójnym wejściem, jest również wejście z hallu co stanowi idealne miejsce na Państwa biznes.

Obiekt z dużym parkingiem dla klientów/pracowników osobnymi sanitariatami oraz częścią socjalną. W budynku przewidziano lokale pod szeroko pojęte działalności o profilu handlowo-usługowo-biurowym.

Wykończenie pomieszczenia w wysokim standardzie: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, internet światłowodowy, czujniki dymu, alarm i monitoring części wspólnych. W każdym lokalu osobne sterowanie ogrzewaniem, doprowadzony światłowód, przyłącze wody.

Możliwość własnej aranżacji lokalu oraz zainstalowania szyldu reklamowego nad lokalem, jak również darmowe miejsce na pylonie reklamowym, widocznym z ulicy.

Do dyspozycji najemców pozostają części wspólne takie jak cztery łazienki wc i kompletnie wyposażona kuchnia z jadalnią (lodówka, zlewozmywak, mikrofalówka, czajnik, ekspres do kawy), dodatkowo
właściciele zapewniają zaopatrzenie kuchni w kawę, herbatę, cukier.

W okolicy budynku znajduję się myjnia samochodowa czynna 24h, paczkomat, przystanek autobusowy, komis samochodowy a w przyszłości znajdować się będzie także stacja benzynowa.
Doskonała lokalizacja przy trasie Swarzędz - Tulce jak i sąsiedztwo rozwijającej się zabudowy mieszkalnej czyni obiekt bardzo atrakcyjnym.

Aktualnie w budynku jest już:
- Pizzeria Tomatina,
- Eco Squad (piekarnia, cukiernia, zdrowa żywność, bezglutenowa),
- Centrum zajęć przeróżnych ( dla dzieci balet , taniec angielski, taekwondo, mali odkrywcy;
dla dorosłych Bodycombat, Zumba, Joga)

Kwota najmu to 3299 zł netto do negocjacji + opłaty eksploatacyjne ( około 10% wartości kwoty najmu, obejmują: ogrzewanie , internet, sprzątanie i utrzymanie części wspólnych, zaopatrzenie kuchni, monitoring, alarm, śmieci, ścieki. Opłaty za zużycie energii co 2 m-ce wg podlicznika).

W przypadku tego lokalu to 350 zł netto.

Okres najmu do uzgodnienia z wynajmującym.Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak

Kontakt

Marcin But

Marcin But

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
+48 663 663 141
E-mail:
m.but@easy-home.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Agencja Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Agencja Nieruchomości Maciej Karwowski z siedzibą w Poznaniu, 61-885, ul. Półwiejska 9/8, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00. … czytaj więcej