EASY-HOME Agencja Nieruchomości
Zadzwoń do nas +48 508-388-485
O nas

O NAS

 
Dowiedz się więcej o naszej firmie

Miej ty sobie pałace, ja swój domek ciasny,
Prawda, nie jest wspaniały, szczupły, ale własny
Ignacy Krasicki

EASY HOME to firma posiadająca już znaczące doswiadczenie na rynku nieruchomości, poparte wieloletnią pracą w branży, przeprowadzonymi transakcjami, współpracą z innymi podmiotami rynku oraz szkoleniami. Za nami wiele przeprowadzonych transakcji dotyczących bardzo rożnych rodzajów i typów nieruchomości. Można więc śmiało powiedzieć, iż znamy rynek od podszewki. To pozwala nam w pełni realizować nasze motto:

Z nami znajdziesz swój Dom

Ta maksyma jest zarazem przewodnią zasadą naszego działania. Miarą profesjonalizmu jest bowiem indywidualne podejście do Klienta, gdyż każdy szuka czegoś innego, czegoś właśnie dla siebie. Nawet wówczas, gdy poszukuje rozwiązań całkowicie niestandardowych.

Aby je znalazł, niczego nie zostawiamy przypadkowi. Zapewniamy kompleksową obsługę i jesteśmy obecni na każdym etapie załatwiania wszelkich spraw – w oferowaniu, prezentowaniu, zawieraniu umów sprzedaży bądź najmu nieruchomości.

Wiemy, że zakup bądź wynajęcie lokalu jest inwestycją długoterminową i podobnie traktujemy naszą współpracę z Klientem. Mając świadomość ciężaru decyzji, jaka spoczywa na podpisujących umowę, służymy fachową poradą w zakresie wycen, ofert, reklamy, a także kredytów, administracji najmem, regulowania stanu prawnego czy aranżacji wnętrz.

Do EASY HOME łatwo dotrzeć, bowiem nasze biuro mieści się w samym sercu miasta, niedaleko Kupca Poznańskiego. Dzięki szerokiej współpracy z innymi pośrednikami dysponujemy bogatą ofertą usług i nieruchomości. W razie konieczności załatwiamy wszystko „na telefon”, dojeżdżamy, gdzie trzeba.

Oznacza to, że pozostajemy do dyspozycji praktycznie cały czas. No, może poza czasem na sen… To również jeden z elementów naszej filozofii elastycznego podejścia, w którym najważniejszy pozostaje zawsze Klient.

Zgłoś ofertę
Kalkulator kosztów
Aktualności
PRACA DLA POŚREDNIKA / SPECJALISTY DS. NIERUCH.
Poszukujemy do pracy w biurze lub zdalnie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Specjalistów ds. Nieruchomości.

Jeśli: - jesteś osobą otwartą, pogodną, z silną motywacją do pracy, - jesteś samodzielny(a) i dobrze zorganizowany(a), - jesteś zorientowany(a) na osiąganie celów, - nie straszny Ci kontakt z wymagającym Klientem, - lubisz się uczyć, a przepisy prawne to nie ‘czarna magia’, - preferujesz elastyczny czas pracy, także w terenie,a nie 8h za biurkiem.

Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników, pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, ‘własny kąt’ i narzędzia niezbędne do pracy.

Wyślij CV na biuro@easy-home.pl


#Współpracuję


#DomPełenEnergii

#DomPełenEnergii