EASY-HOME Agencja Nieruchomości
Zadzwoń do nas +48 508-388-485
Usługi

USŁUGI

 
Zaufaj nam
Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami stanowi podstawową działalność Agencji Nieruchomości EASY-HOME. Zawiera ono pełen zakres czynności przewidzianych w procesie oferowania sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Pełna obsługa w zakresie sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości obejmuje: sporządzenie oferty, prezentację, poszukiwanie Klientów, uzgadnianie szczegółów oraz podpisanie umowy.

EASY HOME prowadzi oferty od A do Z. Oznacza to, iż wykonuje wszystkie czynności na każdym etapie formułowania anonsu, podejmuje kontakty i pertraktacje z Klientem, aż po ostateczne dopełnienie wszelkich formalności, proponując wówczas dodatkową obsługę posprzedażową.

Przygotowanie oferty obejmuje wizytację i wykonanie zdjęć, podpisanie umowy, sprawdzenie dokumentów i stanu prawnego nieruchomości pod kątem formalnym oraz merytorycznym, jak również doradztwo w zakresie ceny, sposobu promocji i prezentacji oferty.

Poszukiwanie Klienta to nie tylko oczekiwanie na zainteresowanych, ale również aktywne promowanie oferty na stronach WWW i portalach branżowych, współpraca z innymi biurami nieruchomości, konkretne prezentacje zainteresowanym Klientom.

Na obsługę sprzedaży składa się zebranie i przygotowanie dokumentów niezbędnych do dokonania transakcji, a także, w razie potrzeby, wizyta z Klientem w odpowiednim urzędzie. Zapewniamy pomoc przy zawarciu umowy wynajmu/najmu lub asystę u notariusza w przypadku umowy kupna/sprzedaży. Sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze.

Wycena kompleksowych usług świadczonych przez EASY HOME odnosi się wprost do wartości nieruchomości, stanowiąc wypadkową jakości i poziomu obsługi oraz profesjonalizmu i skuteczności działania w połączeniu z ostateczną satysfakcją naszego Klienta.

Wybrane czynności pośrednictwa

Wybrane czynności pośrednictwa

Dla Klientów niezainteresowanych pełną usługą pośrednictwa EASY HOME wykonuje również wybrane czynności pośrednictwa oraz dodatkowe usługi posprzedażowe.

Wśród czynności, spośród których można wybierać pojedynczo bądź w pakiecie, znajduje się m.in.: badanie księgi wieczystej, sprawdzanie stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, pomoc przy uregulowaniu sytuacji prawnej, a także zebranie i przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji.

Wycena każdej z usług – pojedynczo lub w pakiecie – dokonywana jest każdorazowo w zależności od zakresu wybranych usług.

Doradztwo Kredytowe

Doradztwo Kredytowe

Proponujemy wszechstronną pomoc w zakresie pozyskania informacji na temat dostępnej oferty kredytowej, a więc:

  • bezpłatną współpracę z wybranymi doradcami kredytowymi, w tym przyjazd doradcy do Klienta
  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby składanych wniosków kredytowych
  • współpracę z rzeczoznawcą w zakresie oszacowania wartości nieruchomości
  • monitorowanie złożonych wniosków
  • współpracę z doradcą kredytowym w zakresie zapewnienia wszelkich niezbędnych informacji na temat stanu nieruchomości

Regulowanie stanu prawnego nieruchomości

Regulowanie stanu prawnego nieruchomości

W razie chęci sprzedaży nieruchomości, mieszkania, domu czy działki, jej stan prawny wymaga uregulowania. Pomagamy rozwikłać problemy, których powodem może być np. wielość spadkobierców, rozwiązania podziałowe, liczba działek, na której zlokalizowano nieruchomość bądź stosunki prawne między właścicielami czy najemcami. Ustalamy aktualny, bieżący status prawny, pomagamy w przeprowadzeniu negocjacji lub mediacji we współpracy z prawnikami, mediatorami oraz specjalistami w stosownych dziedzinach.

Administracja Najem

Administracja Najmem

Pakiet świadczonych przez EASY HOME usług przewidzianych dla Klientów chcących scedować opiekę i nadzór nad nieruchomością i jej najemcami, np. z powodu braku czasu czy zamieszkania w innym mieście, obejmuje: pomoc w bieżącym monitorowaniu najemców, sprawdzanie stanu bieżących płatności oraz kontrolę stanu nieruchomości. Odpowiednia, stała, regularna dbałość o dom czy lokal nie tylko zapewnia spokój właścicielowi, ale także podnosi wartość w oczach zainteresowanych jego najmem.

Przygotowanie do najmu lub sprzedaży

Przygotowanie do najmu lub sprzedaży

Pomagamy przygotować nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży poprzez uporządkowanie jej po poprzednich najemcach lub właścicielach i przeprowadzenie drobnych remontów oraz napraw.

Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Tym, którzy zakupili dom lub mieszkanie i chcą urządzić je w sposób oryginalny, stylowy, proponujemy wsparcie doświadczonych projektantów, architektów oraz wykonawców, z jakimi współpracujemy. Pomagamy zaaranżować lokale w stylu retro bądź nowoczesnym, tanio albo ekskluzywnie. Wszystko zgodnie z życzeniem i marzeniami naszych Klientów.

Zgłoś ofertę
Kalkulator kosztów
Aktualności
PRACA DLA POŚREDNIKA / SPECJALISTY DS. NIERUCH.
Poszukujemy do pracy w biurze lub zdalnie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Specjalistów ds. Nieruchomości.

Jeśli: - jesteś osobą otwartą, pogodną, z silną motywacją do pracy, - jesteś samodzielny(a) i dobrze zorganizowany(a), - jesteś zorientowany(a) na osiąganie celów, - nie straszny Ci kontakt z wymagającym Klientem, - lubisz się uczyć, a przepisy prawne to nie ‘czarna magia’, - preferujesz elastyczny czas pracy, także w terenie,a nie 8h za biurkiem.

Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników, pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, ‘własny kąt’ i narzędzia niezbędne do pracy.

Wyślij CV na biuro@easy-home.pl


#Współpracuję


#DomPełenEnergii

#DomPełenEnergii