EASY-HOME Agencja Nieruchomości
Zadzwoń do nas +48 508-388-485
Współpraca

WSPÓŁPRACA

 
Zaufaj nam

Zasady współpracy z EASY-HOME

Podstawą skutecznej i satysfakcjonującej współpracy są jej jasno sformułowane i przejrzyste warunki. To zasada, której zachowanie służyć ma wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa wszystkich zainteresowanych stron.

W nawiązaniu do niej EASY HOME zawsze podpisuje umowy pośrednictwa, zgodnie z wymogami Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Należymy do organizacji branżowych – Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Nasze oferty dostępne są na około 20 portalach branżowych, co daje im niezwykle szeroki zasięg i umożliwia dostęp bardzo rozległemu gronu potencjalnych Klientów.

W naszej działalności stosujemy się do najwyższych standardów zawodowych i Karty Praw Klienta. Pracujemy rzetelnie i uczciwie, ale nie jesteśmy organizacją charytatywną, dlatego za stosowną opłatę, oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Korzyści ze współpracy z pośrednikiem

Czy korzystać z pomocy i zaufać pośrednikowi przy sprzedaży, zakupie lub wynajmie nieruchomości?

Oto 10 powodów, dla których warto to zrobić:

  1. Wybór wymarzonego domu to proces absorbujący, który wymaga specjalistycznej wiedzy, znajomości prawideł rynku oraz wypełnienia sporej liczby formalności. Pośrednik wykonuje je wszystkie w imieniu swego Klienta, aby zdjąć z niego niepotrzebny stres i pozwolić mu swobodnie kierować się tym, co dla Niego najważniejsze – lokalizacją, estetyką, funkcjonalnością czy marzeniami.
  2. Aby znaleźć odpowiedni dom, trzeba niekiedy przemierzyć wiele kilometrów, odwiedzić mnóstwo miejsc, stracić wiele czasu. W oparciu o jasno zdefiniowane potrzeby pośrednik umożliwia zredukowanie wszystkich tych uciążliwości, przedstawiając konkretne oferty i niezbędne informacje, niekiedy nawet takie, które niekoniecznie dostępne są na rynku otwartym.
  3. Prezentacja i ocena nieruchomości to czynności kluczowe dla sfinalizowania transakcji. Pośrednik pomaga uczynić to fachowo i rzeczowo. Analizuje przypisane sprawie dokumenty, pomaga rozwiać wątpliwości i usunąć niedogodności. Proponuje również pomoc fachowców przy ocenie stanu technicznego.
  4. Negocjacje stanowią esencję handlu, jednak nie każdy czuje się w nich mocny. Pośrednik przygotowany do rozmów na temat zakupu czy najmu nie tylko przeprowadza je w sposób profesjonalny, ale także służy radą, wskazując na istotne elementy i sprawy, jakie warto zweryfikować i uwzględnić przy ustalaniu ostatecznej ceny.
  5. Zakup nieruchomości to nieuchronny konflikt pomiędzy pragnieniem posiadania a ograniczeniami finansowymi. Pośrednik w sposób realny i rzetelny pomoże ocenić możliwości finansowe, skieruje do sprawdzonych kredytodawców, wreszcie wybrać wariant optymalny – za dostępne środki będzie można kupić najlepszy możliwy lokal.
  6. Prowadząc przez całą operację sprzedaży, zakupu bądź najmu pośrednik zapewnia komfort i bezpieczeństwo prawidłowości i skuteczności ich wykonania. Zapewnia także, iż nieprzewidziane problemy z tytułu zawartej umowy nie pojawią się niespodziewanie w przyszłości.
  7. Sprzedając dom bądź działkę, warto posiadać bieżącą wiedzę na temat kondycji i trendów w branży. Pośrednik jako osoba stale działająca na rynku dysponuje informacjami najbardziej aktualnymi, co pozwala sformułować realną i atrakcyjną ofertę, która umożliwi szybki zbyt za dobrą cenę, bez długotrwałego i mozolnego dochodzenia samemu do oczywistych wniosków.
  8. Gdzie, jak i komu zaprezentować sprzedawaną nieruchomość? Pośrednik pomaga skonstruować efektywną ofertę i reklamę, a dzięki sieci powiązań i kontaktów udostępnia je szerokiemu gronu odbiorców poprzez inne agencje i rozliczne współpracujące z nim branżowe portale WWW.
  9. Kwestią kluczową zarówno dla nabywcy, jak i sprzedawcy jest bezpieczeństwo transakcji, nie tylko finansowe, ale również fizyczne, wynikające z kontaktu z potencjalnymi kontrahentami. Pośrednik dobiera konkretnych klientów zainteresowanych daną ofertą i poprzez swoją obecność likwiduje wszelkie niedogodności wynikające z konieczności prezentacji potencjalnym nabywcom. Ponadto doradza praktyczne, korzystne rozwiązania w zakresie składanych ofert.
  10. Aby skutecznie zakończyć transakcję, trzeba dopełnić sporo formalności i dopilnować ścisłości oraz precyzji wypełnianych i podpisywanych dokumentów. Pośrednik pozwala wykonać te czynności fachowo, a biorąc większość z nich całkowicie na siebie, oszczędza także mnóstwo czasu Klientom. Wiedząc, że w sektorze nieruchomości najważniejsza dla jego dalszej działalności jest opinia Klienta, prowadzi i kończy transakcję tak, aby strony biorące w niej udział były maksymalnie zadowolone.
Zgłoś ofertę
Kalkulator kosztów
Aktualności
PRACA DLA POŚREDNIKA / SPECJALISTY DS. NIERUCH.
Poszukujemy do pracy w biurze lub zdalnie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Specjalistów ds. Nieruchomości.

Jeśli: - jesteś osobą otwartą, pogodną, z silną motywacją do pracy, - jesteś samodzielny(a) i dobrze zorganizowany(a), - jesteś zorientowany(a) na osiąganie celów, - nie straszny Ci kontakt z wymagającym Klientem, - lubisz się uczyć, a przepisy prawne to nie ‘czarna magia’, - preferujesz elastyczny czas pracy, także w terenie,a nie 8h za biurkiem.

Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników, pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, ‘własny kąt’ i narzędzia niezbędne do pracy.

Wyślij CV na biuro@easy-home.pl


#Współpracuję


#DomPełenEnergii

#DomPełenEnergii