DOM
na
SPRZEDAŻ
990 000 PLN
3 019,86 PLN/m2
MIELNO
ul. Poznańska
Opis
Zapraszam do obejrzenia domu w ciekawej lokalizacji – blisko lasu, a jednocześnie mniej niż 10 km od granic Poznania. Parter domu jest obecnie podzielony na 3 oddzielne mieszkania, co daje potencjalnemu nabywcy świetną opcję inwestycyjną. Oczywiście ścianki działowe można zlikwidować i zaadaptować według własnych potrzeb, np. dla jednej rodziny. Piętro domu jest do wykończenia i ma osobne wejście ze schodami zewnętrznymi – można tam stworzyć osobne mieszkanie bądź używać go jako strychu. Ponadto dom można by też zaadaptować na siedzibę firmy, tak więc istnieje kilka opcji do potencjalnego zastosowania.

Powierzchnia całkowita domu to 327,83 m2. Na parterze jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 (od strony ogrodu) oraz dwie kawalerki o łącznej powierzchni 71 m2 (od frontu). Wszystkie mają osobne łazienki z prysznicem. Na podłogach gres oraz płytki. Powierzchnię piętra można dowolnie zaaranżować w zależności od potrzeb. Obecnie jest tam tylko wyznaczony pokój i łazienka przy pomocy zabudowy karton-gips.

Dom ma duży ogród od południa (1044 m2), a także dach pochyły na południe, co umożliwia założenie solarów zarówno na dachu, jak i w ogrodzie. Można także montować pompy ciepła tak pionowe, jak i poziome. Na terenie działki jest własna studnia z pompą elektryczną do podlewania ogrodu. Przed domem znajduje się parking na 3 do 4 samochodów, a także mała szopka na drewno.

Pozostałe informacje:
- dom ogrzewany jest nowym piecem na drewno (z 2022r.) zgodnym z normami unijnymi + bufor ciepła. Brak gazu
  - pozostałe media: prąd (instalacja miedziana), woda i kanalizacja miejska + studnia w ogrodzie, światłowód Inea
- okna dwuszybowe PCV oraz dachowe drewniane Velux
- od zachodu i wschodu brak zabudowań graniczących, od południa dom sąsiadów w odległości ok. 200 m. Wjazd na działkę od północy z drogi powiatowej
- garaż 32 m2
- świadectwo charakterystyki energetycznej w przygotowaniu

Gmina Czerwonak świetnie się rozwija. W Mielnie zatwierdzona jest budowa nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego oraz świetlicy. Nieopodal znajduje się Puszcza Zielonka oraz liczne jeziora m.in. Tuczno czy Kowalskie.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233


Szczegóły oferty

Cena990 000 PLN

Cena za m23 019,86 PLN

Powierzchnia327,83 m2

Powierzchnia działki1 044 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi5

Liczba pięter1

Typ domuWolnostojący