Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwo w Obrocie NieruchomościamiPośrednictwo w obrocie nieruchomościami stanowi podstawową działalność Agencji Nieruchomości EASY-HOME. Zawiera ono pełen zakres czynności przewidzianych w procesie oferowania sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Pełna obsługa w zakresie sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości obejmuje: sporządzenie oferty, prezentację, poszukiwanie Klientów, uzgadnianie szczegółów oraz podpisanie umowy.

EASY HOME prowadzi oferty od A do Z. Oznacza to, iż wykonuje wszystkie czynności na każdym etapie formułowania anonsu, podejmuje kontakty i pertraktacje z Klientem, aż po ostateczne dopełnienie wszelkich formalności, proponując wówczas dodatkową obsługę posprzedażową.

Przygotowanie oferty obejmuje wizytację i wykonanie zdjęć, podpisanie umowy, sprawdzenie dokumentów i stanu prawnego nieruchomości pod kątem formalnym oraz merytorycznym, jak również doradztwo w zakresie ceny, sposobu promocji i prezentacji oferty.

Poszukiwanie Klienta to nie tylko oczekiwanie na zainteresowanych, ale również aktywne promowanie oferty na stronach WWW i portalach branżowych, współpraca z innymi biurami nieruchomości, konkretne prezentacje zainteresowanym Klientom.

Na obsługę sprzedaży składa się zebranie i przygotowanie dokumentów niezbędnych do dokonania transakcji, a także, w razie potrzeby, wizyta z Klientem w odpowiednim urzędzie. Zapewniamy pomoc przy zawarciu umowy wynajmu/najmu lub asystę u notariusza w przypadku umowy kupna/sprzedaży. Sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze.

Wycena kompleksowych usług świadczonych przez EASY HOME odnosi się wprost do wartości nieruchomości, stanowiąc wypadkową jakości i poziomu obsługi oraz profesjonalizmu i skuteczności działania w połączeniu z ostateczną satysfakcją naszego Klienta.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: