Poznań

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
44,09 PLN
Powierzchnia
90,73 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Medyczne, Inne
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1
Kaucja
10000
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2013
Dostępne od
2021-03-15
Numer oferty
269/6030/OLW

Opis nieruchomości

Polecam do wynajęcia lokal o powierzchni 90,73 m2 na poznańskich Jeżycach (ul. Dąbrowskiego między Mostem Teatralnym a Rynkiem Jeżyckim).
Lokal zlokalizowany jest w pasażu Nowe Serce Jeżyc, który wyróżnia się wysokim standardem wykończenia.
W skład lokalu wchodzi obecnie jedna duża powierzchnia open space (do tej pory wykorzystywana jako stanowisko obsługi klienta - recepcja), 3 niezależne gabinety zabiegowe, 2 łazienki oraz pomieszczenie socjalne. Lokal wykończony według najwyższych standardów.
Oprócz podstawowych instalacji w lokalu znajduje się wentylacja nawiewano-wywiewna oraz klimatyzacja. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Kwota odstępnego za wyposażenie to 70 000 zł netto.
Czynsz najmu wynosi 4 000 zł netto.
Koszty eksploatacyjne do wspólnoty wynoszą 900 zł.

Prowadzenia biznesu w Nowym Sercu Jeżyc:
Efekt wizerunkowy lepsze postrzeganie marki najemcy dzięki obecności w rozpoznawalnym miejscu i niewielkiej liczbie najemców (intymny i wyjątkowy charakter miejsca).
Efekt marketingowy czerpanie korzyści przez najemców/właścicieli z działań marketingowych prowadzonych dla całego dziedzińca.
Efekt synergii wzajemne korzystne oddziaływanie na siebie wyselekcjonowanych najemców, którzy wzajemnie będą budować charakter miejsca i wzajemnie przyciągać klientów o podobnym profilu (nie będąc przy tym dla siebie konkurencją).
Łatwiejsze pozyskanie klientów lokalizacja w samym centrum Poznania skraca średni czas dojazdu dla klientów z każdego miejsca w mieście oraz umożliwia dotarcie środkami komunikacji miejskiej, co jest szczególnie ważne w przypadku klientów nieposiadających samochodu. Spójna koncepcja Nowego Serca Jeżyc tworzy długofalowe warunki do prowadzenia biznesu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia!

KONTAKT: Maciej Karwowski, kom. 508 388 485, m.karwowski@easy-home.pl
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 10940

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Maciej Karwowski

Maciej Karwowski

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Telefon:
+48 508 388 485
E-mail:
m.karwowski@easy-home.pl
Numer licencji:
10940

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Agencja Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Agencja Nieruchomości Maciej Karwowski z siedzibą w Poznaniu, 61-885, ul. Półwiejska 9/8, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00. … czytaj więcej