Projektowanie wnętrz

 

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Podejmujemy się projektowania od „stanu surowego” inwestycji, a także pracujemy przy przebudowach, modernizacjach i metamorfozach wnętrza.

 

 

OFERTA

  • projekty wnętrz domów
  • projekty mieszkań
  • projekty biur
  • projekty kawiarni i restauracji
  • projekty sklepów
  • projekty pojedynczych pomieszczeń
  • projekty mebli i dekoracji

 

SYSTEM PRACY

Współpracę z inwestorem zaczynamy zawsze od wysłuchania jego wymagań, potrzeb i oczekiwań, które stają się bazą do zaprojektowania wnętrza „uszytego na miarę”.

Wszystkie etapy projektowania polegają na spotkaniach i dialogu z klientem, tak aby wspólnie dojść do zadawalającego efektu końcowego. Po zakończonym projekcie najważniejsza jest realizacja całego przedsięwzięcia, dlatego również nadzorujemy prace na budowie, pomagamy w znalezieniu wykonawców, sporządzamy wyceny i harmonogramy prac.

 

ETAPY PROJEKTU

Etap 1 – zbieranie informacji

Poznanie oczekiwań klienta i wykonanie inwentaryzacji obiektu.

Etap 2 – projekt koncepcyjny

Prezentacja koncepcji projektu na podstawie wizualizacji 3D, rzutów oraz przykładów materiałów wykończeniowych, kolorów, mebli…

Etap 3 – projekt wykonawczy

Wykonanie szczegółowych rysunków wykonawczych dla poszczególnych branży wraz z zestawieniem materiałów wykończeniowych i wyceną.

Etap 4 – autorski nadzór nad pracami remontowymi

 

 

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy głównie na terenie Wielkopolski, ale współpracujemy również z Klientami na terenie całego kraju, wtedy współpraca polega głównie na pracy zdalnej, czyli kontakcie mailowym i telefonicznym, chociaż nie wykluczamy kilku spotkań w miejscu inwestycji.

 

CENA ZA PROJEKT

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie na podstawie zakresu projektu i wielkości inwestycji.

 

CZAS TRWANIA PROJEKTU

Długość  trwania procesu projektowego zależy głównie od wielkości inwestycji. Można przyjąć, że od momentu zaakceptowania koncepcji wnętrza jest to od 7 dni (dla małych wnętrz) do 6 tygodni (przy większych inwestycjach).

 

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz artystyczne wykształcenie, a także bardzo dobra znajomość branży i materiałów wykończeniowych pozwalają na projektowanie wnętrz funkcjonalnych, ponadczasowych i z charakterem.

 

PRACUJEMY OD KONCEPCJI DO REALIZACJI.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: