Mielno

ul. Poznańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
3 019,86 PLN
Powierzchnia
327,83 m2
Powierzchnia działki
1 044 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2013
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Dostępne od
2023-06-02
Numer oferty
1067/6030/ODS

Opis nieruchomości

Zapraszam do obejrzenia domu w ciekawej lokalizacji – blisko lasu, a jednocześnie mniej niż 10 km od granic Poznania. Parter domu jest obecnie podzielony na 3 oddzielne mieszkania, co daje potencjalnemu nabywcy świetną opcję inwestycyjną. Oczywiście ścianki działowe można zlikwidować i zaadaptować według własnych potrzeb, np. dla jednej rodziny. Piętro domu jest do wykończenia i ma osobne wejście ze schodami zewnętrznymi – można tam stworzyć osobne mieszkanie bądź używać go jako strychu. Ponadto dom można by też zaadaptować na siedzibę firmy, tak więc istnieje kilka opcji do potencjalnego zastosowania.

Powierzchnia całkowita domu to 327,83 m2. Na parterze jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 (od strony ogrodu) oraz dwie kawalerki o łącznej powierzchni 71 m2 (od frontu). Wszystkie mają osobne łazienki z prysznicem. Na podłogach gres oraz płytki. Powierzchnię piętra można dowolnie zaaranżować w zależności od potrzeb. Obecnie jest tam tylko wyznaczony pokój i łazienka przy pomocy zabudowy karton-gips.

Dom ma duży ogród od południa (1044 m2), a także dach pochyły na południe, co umożliwia założenie solarów zarówno na dachu, jak i w ogrodzie. Można także montować pompy ciepła tak pionowe, jak i poziome. Na terenie działki jest własna studnia z pompą elektryczną do podlewania ogrodu. Przed domem znajduje się parking na 3 do 4 samochodów, a także mała szopka na drewno.

Pozostałe informacje:
- dom ogrzewany jest nowym piecem na drewno (z 2022r.) zgodnym z normami unijnymi + bufor ciepła. Brak gazu
  - pozostałe media: prąd (instalacja miedziana), woda i kanalizacja miejska + studnia w ogrodzie, światłowód Inea
- okna dwuszybowe PCV oraz dachowe drewniane Velux
- od zachodu i wschodu brak zabudowań graniczących, od południa dom sąsiadów w odległości ok. 200 m. Wjazd na działkę od północy z drogi powiatowej
- garaż 32 m2
- świadectwo charakterystyki energetycznej w przygotowaniu

Gmina Czerwonak świetnie się rozwija. W Mielnie zatwierdzona jest budowa nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego oraz świetlicy. Nieopodal znajduje się Puszcza Zielonka oraz liczne jeziora m.in. Tuczno czy Kowalskie.

Proszę o kontakt w sprawie prezentacji:
Mirek Jasiak
Tel. 603 919 483
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Licencja zawodowa nr 23233


Parametry dodatkowe

  • Dach: Blachodachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Ujęcie wody: Miejska, Studnia
  • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Mapa

Kontakt

Mirek Jasiak

Mirek Jasiak

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Telefon:
+48 603 91 94 83
E-mail:
m.jasiak@easy-home.pl
Numer licencji:
23233

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EASY-HOME Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH. Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EASY-HOME Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 61-131, ul. Milczańska 12B/18N, e-mail: biuro@easy-home.pl, tel. 61 670 37 00.… czytaj więcej